Nowe Vinted Jaka nazwa? Ta sama

Napisz tak do nich i tyle , z potwierdzeniem ,że to zrobili. Nie trzeba było długo czekać na rozpowszechnienie konceptu do innych państw Europy i świata. Niedługo po litewskim sukcesie powstała niemiecka wersja strony o nazwie Kleiderkreisel, a już w 2010 roku Vinted miało broker forex i wyjaśnij swój debiut w Stanach Zjednoczonych. Był to moment przełomowy, który rozpoczął największą ekspansję terytorialną marki. Zainteresowani inwestorzy spowodowali rozwój konceptu, który potrafił nawet wchłonąć duńskiego konkurenta, zajmującego się podobną działalnością.

Przede wszystkim na taką, byś za jakiś czas ponownie nie musiał się zastanawiać, “Jak zmienić nazwę profilu na Vinted? Tak, zmiana numeru telefonu na koncie Vinted jest możliwa bez utraty opublikowanych artykułów. Aby to zmienić, po prostu zaloguj się na swoje konto w witrynie lub aplikacji Vinted, przejdź do swojego profilu i znajdź sekcję „Dane osobowe”. Tam znajdziesz pole, w którym podany jest Twój numer telefonu, i zdasz sobie sprawę, że istnieje możliwość jego edycji. Możesz wprowadzić swój nowy numer telefonu i zapisać zmiany.

  • Vinted to popularny serwis, który umożliwia kupowanie i sprzedawanie głównie używanych ubrań oraz dodatków.
  • Po tym dniu będzie można jeszcze korzystać ze starego tylko w celu wypłaty środków lub napisania do centrum pomocy.
  • Po jej zamknięciu nie będzie już można przenieść konta.
  • Po utworzeniu kolejnych, serwis ma prawo zablokować taką osobę.

Po tym dniu będzie można jeszcze korzystać ze starego tylko w celu wypłaty środków lub napisania do centrum pomocy. W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych. Przedmiot musi dobrze prezentować się na zdjęciach, więc ważne jest jego odpowiednie przygotowanie. Zdjęcia powinny być w dobrej giełdy gwałtownie spadają,opa w górę, gdyosja atakuje ukrainę jakości, można pokusić się nawet o udekorowanie otoczenia dla lepszego wizualnego odbioru produktu. Na Vinted możliwe jest też dodanie filmu, który niewątpliwie zwróci uwagę potencjalnych kupców. Ważne będzie również dokładne zmierzenie odzieży i wykonanie zdjęć metek oraz ustawienie szczegółowego opisu, który dobrze się będzie czytało.

Czy mogę zmienić numer telefonu powiązany z moim kontem Vinted bez utraty opublikowanych artykułów?

Jesteśmy Vinted UAB, spółką zarejestrowaną w Republice Litewskiej. Vinted powstało z inicjatywy młodej Litwinki Mildy Mitkute, która w 2008 r. Przeprowadzała się do innego mieszkania i chciała pozbyć się zalegającego stosu ubrań. W założeniu strony internetowej pomógł jej znajomy programista Justas Janauskas. Vinted szybko zdobyło popularność internautów, a pomysłem zainteresowały się media. Obecnie korzysta z niej ponad 50 mln osób w różnych krajach Europy i w Stanach Zjednoczonych.

Użytkownicy mogą wystawić swoją opinię do czterech dni po zrealizowaniu zamówienia. Stara platforma zostanie zamknięta oficjalnie 20 czerwca 2022 roku.

Opinie są przechowywane zgodnie z naszą Polityką Ochrony Danych Osobowych. Ubrania, które od dłuższego czasu tylko wiszą w garderobie najlepiej posegregować — bardzo zniszczona odzież nie może zostać wystawiona w serwisie. Powinny być one w takim stanie, w jakim sam wystawiający chciałby je nabyć. Kupujących należy informować o wszelkich wadach i uszkodzeniach produktu. W tym celu warto wybrać schludne miejsce z dobrym oświetleniem. Jakość zdjęć odgrywa ogromną rolę w sprzedaży ubrań przez internet.

jak zmienić swoje dane na vinted

Pamiętaj, by wybierając nowy nick, nie był on obraźliwy lub niepoważny. W innym wypadku ponownie będziesz się zastanawiać, jak zmienić nazwę użytkownika na Vinted. Wiesz już, czego twoja nowa nazwa nie powinna zawierać.

Czym jest Vinted?

Vinted nie sprzedaje ani nie kupuje przedmiotów prezentowanych na stronie i nie jest stroną żadnej transakcji pomiędzy użytkownikami. W przypadku, gdy wszystkie powyższe warunki zostały spełnione, należy wysłać wiadomość z prośbą klikając przycisk “Napisz do nas”. Interesująca nas funkcja znajduje się w zakładce naszego profilu w “Centrum Pomocy”. Następnie należy wybrać “Ustawienia konta” i kolejno “Moje konto”, “Zmiana nazwy użytkownika”.

Co zrobić, gdy ktoś kupi wystawiony przedmiot?

Interesujący nas przycisk jest na samym dole artykułu. Kupujący może wybrać uprawnienie, z którego chce skorzystać (tj. złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny, odstąpić od umowy, żądać wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady). Osoby posiadające konto w serwisie sprzedażowym będą mogły przez cztery dni (od 16 do 20 maja) przenieść swój profil. Po tym czasie użytkownicy będą mogli korzystać z konta na starej platformie wyłącznie w celu wypłacenia środków pieniężnych lub napisania do firmy w celu uzyskania pomocy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regułami Katalogu, aby znaleźć pełny i dokładny przegląd tego, co można, a czego nie można sprzedawać na Vinted. Pozbycie się zalegających w szafie ubrań jest świetnym sposobem na zarobienie pieniędzy. Rezygnując z kupna tej nowej, ludzie przyczyniają się do zmniejszenia śladu węglowego. Korzystanie z takich inicjatyw jak aplikacja Vinted ogranicza nadmierną konsumpcję na polu odzieżowym, co jest istotne dla środowiska. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa, tzn.

Vinted zamyka platformę i otwiera nową, dlatego mogą pojawić się pytania użytkowników dotyczące ich konta i danych. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w serwisie Vinted, bitcoin generator-martwa natura należy poczekać na zaproszenie i nie tworzyć nowego konta samodzielnie. Na wstępie bądź świadomy, że być może twój pomysł na zmianę użytkownika nie zostanie uwzględniony.

Nie, po utworzeniu konta Vinted i wybraniu dla niego nazwy użytkownika nie będziesz mógł zmienić adresu e-mail powiązanego z tą nazwą użytkownika. Możesz jednak dodać wiele adresów e-mail do swojego konta Vinted, aby otrzymywać powiadomienia i aktualizacje. Na wstępie warto zrozumieć, że zmiana nazwy użytkownika na Vinted nie jest zawsze możliwa. Nie każdy ma rzeczy, które chciałby sprzedać, ale wiele osób poszukuje różnych przedmiotów do kupienia.

Z tego powodu niemożliwym jest skontaktowanie się z firmą w sposób telefoniczny, co dla wielu osób może być sporym utrudnieniem. Więcej informacji o naszej funkcji Sugerowane Oferty znajdziesz tutaj. Nie możesz używać zdjęć znalezionych w Internecie i/lub zdjęć podobnego przedmiotu. Opis i zdjęcia przedmiotu muszą odzwierciedlać rzeczywistą jakość i wygląd zewnętrzny przedmiotu, jak również wszelkie wady, usterki i zmiany mające wpływ na przedmiot. Oferta ubrań na platformie Vinted jest bardzo bogata. Jednocześnie duży wybór sprawia, że część ofert ginie w natłoku sobie podobnych.

Użytkownicy serwisu otrzymają specjalne do nowej platformy zaproszenie pomiędzy 16 a 20 maja. Modne ubrania i obuwie,ciuchy dla dzieci i wiele innych. To oferta, którą znajdziemy na serwisie Vinted.pl – platformie umożliwiającej użytkownikom sprzedaż ubrań, które zalegających szafach.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *